Офіційний сайт Бериславської міської ради

19

Грудень

2017

Міський голова передав дітям солодкі подарунки

Щоб кожна дитина Берислава відчула тепло та любов, аби подарувати трішки святкового, передноворічного настрою, до кожного маленького мешканця нашого міста прийшов Святий Миколай.

Аби ще раз привітати малечу з Днем Святого Миколая, сьогодні, в кожний дитячий садок міський голова, Олександр Шаповалов, передав  солодкі подарунки.

Без сумніву, це улюблене свято дітлахів. Адже всі знають, якщо вести себе добре – в морозний грудневий ранок 19 грудня Миколай покладе під подушку приємний презент. В цей день діти читали вірші, співали пісні, розповідали про добрі вчинки, просили здоров’я для дідусів і бабусь та щоб батьки жили в любові.

Короткі слова привітання та солодощі від міського голови стали традиційними для цього свята. Свої привітання, Олександр Шаповалов, також передав і до районного Будинку культури де зібралось безліч гамірної дітвори, вихованці дитсадочків та початкових класів міських шкіл, аби подивитись та й взяти участь у театралізовананій дитячій розважальній програмі яку підготували працівники РБК.

Міський голова побажав дітям, щоб мрії збувалися, а усім бериславцям щастя, здоров’я, благополуччя і миру на нашій українській землі.