Офіційний сайт Бериславської міської ради

2

Червень

2021

Міжнародний день захисту дітей

Щороку, 01 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства.

Саме заради здійснення дитячих мрій та сподівань спеціалісти служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради (далі – Служба) спільно з представниками ювенальної превенції Бериславського відділу поліції ГУНП в Херсонській області привітали дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, зі святом та подарували їм свою увагу та турботу.

Сьогоднішній ранок для маленьких бериславців став особливим, не зважаючи на похмуру погоду за вікном. На них чекала пізнавальна екскурсія до Бериславського районного відділу поліції, де організатори заходу провели заняття, на якому акцентували увагу дітей на їхній безпеці, нагадали про їх права та обов’язки. Захоплюючою пригодою для дітлахів стала поїздка на патрульному автомобілі, а на завершення заходу хлопці та дівчата отримали від правоохоронців солодкі подарунки.

Працівники поліції та Служби не залишили осторонь і дітей із кризових родин, які не змогли завітати до районного відділу поліції. Їх відвідали вдома та пригостили з нагоди свята смачним морозивом.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. А ми, дорослі, повинні зробити їх дитинство щасливим і безпечним!