Офіційний сайт Бериславської міської ради

1

Червень

2018

Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.
До Дня захисту дітей було організовано святковий концерт, діти отримували привітання від міської ради, Бериславської районної державної адміністрації, районного будинку культури та Бериславського педагогічного коледжу ім. В.Ф. Беньковського.
На території центрального парку міста для підростаючого покоління було влаштовано вуличне свято, повне радості та сміху.
Обладнали «містечко розваг», вуличне малювання, конкурси та змагання, танцювальні майданчики, атракціони та велопрокат. Розваги припали всім дітям до душі, впевнені, що такі заходи матимуть гідне продовження.
Дитинство – найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.
Традиційно, з власної ініціативи в міжнародний День захисту дітей, міська рада за підтримкою депутатського корпусу закуповує сотні порцій морозива для пригощання. Цього року, жодні дитячі руки не залишились порожніми,  800 порцій «солодкої прохолоди» було роздано  малюкам.
«Такі пригощання вже давно стали традиційними для міської ради,  щороку в день захисту дітей наш колектив пригощає солодким морозивом всіх дітей Берислава та маленьких гостей міста. Подібними  акціями ми підтримуємо дітей, адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців », –  міський голова Олександр Шаповалов.