Офіційний сайт Бериславської міської ради

10

Грудень

2021

Ми проти насилля!

Впродовж останніх років, з 25 листопада по            10 грудня, в усіх куточках світу проходить міжнародна акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних проблем – насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та обов’язків жінок та чоловіків.

Реалії сьогодення – це пропагування культу сили та жорстокості в ЗМІ, зниження виховного потенціалу сім’ї, порушення взаємодії між школою та сім’єю.

 

У рамках акції, працівники служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради спільно з інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Бериславського РВП ГУНП у Херсонській області провели низку інформаційно-просвітницьких заходів з учнями Бериславських шкіл та студентами медичного коледжу. Фахівці порушили такі важливі для суспільства теми, як «Людська доброта», «Протидія насильству», «Благодійність», «Волонтерство» … Намагалися донести до дітей та підлітків як важливо усвідомити, що ТИ не просто частина соціуму, а рушійна сила завтрашнього дня, і лише від ТЕБЕ сьогодні і зараз залежить майбутнє твоєї країни. І хто як не ТИ побудуєш Україну, в якій житимуть ТВОЇ діти.

Усі учасники активно обговорювали запропоновані ситуації, цікавилися законодавством, працювали з картками інтерактивної гри.

Маємо надію, що проведені заходи, спонукали до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.