Офіційний сайт Бериславської міської ради

22

Жовтень

2020

На Бериславщині відкрили власний бізнес 172 платника податків

Для розвитку бізнесу на Бериславщині карантин – не перешкода. Тут із початку року до кола суб’єктів господарювання долучилося 172 нових підприємства та підприємців. Серед них: 152 – представники малого бізнесу та 20 – юридичних осіб.

Однією із складових збільшення кількості платників податків є суттєве покращення сервісного обслуговування та впровадження Е-сервісів.  Електронні сервіси податкової служби надають можливість подавати звітність, не виходячи із дому, перевіряти сплату своїх платежів до бюджету, наявність податкового боргу тощо.

На 01 жовтня на податковому обліку в Бериславській  ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та
м. Севастополі перебувають 1844 платника податків. Переважну більшість із них складають підприємці – фізичні особи – 1113 осіб або 60 відсотків від загальної кількості платників. Решта – 731 або 40 відсотків – це юридичні особи. Серед загальної̈ кількості суб’єктів господарювання 67 зареєструвалися платниками ПДВ.

Отримати консультації з питань оподаткування та фахові поради під час ведення господарської діяльності платники податків можуть безкоштовно за телефоном Контакт-центру ДПС 0800501007, а також на сайті Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (скорочено ЗІР) https://zir.tax.gov.ua/.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі