Офіційний сайт Бериславської міської ради

5

Квітень

2021

На шанс має право кожен!

02 квітня 2021 року, під головуванням заступника міського голови, Тетяни Нищенко у приміщенні Бериславської міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Бериславської міської ради, на якому було розглянуто питання влаштування до родини патронатного вихователя п’ятьох дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Члени комісії, дослідивши усі матеріали справи, вирішили дати шанс родині та протягом трьох місяців супроводжувати батьків і дітей на шляху подолання кризи. З цією метою було створено міждисциплінарну команду, до складу якої увійшли фахівці з різних сфер діяльності: вчителі, фахівці із соціальної роботи, правоохоронці, соціальні працівники тощо.

Патронат над дитиною (сімейний патронат) – це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин та/або у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, ДБСТ, під опіку тощо).

Захист законних прав та інтересів перебуває під постійним контролем органів місцевого самоврядування та державної влади.