Офіційний сайт Бериславської міської ради

1

Червень

2019

На святкування до Берислава приїздять діти з району

Як завжди в міжнародний День захисту дітей, міська рада закупила сотні порцій морозива для пригощання всіх дітей Берислава. Депутати та колектив міської ради, передали кожній зустрічній дитині порцію морозива. Всі хлопчики та дівчатка, хто прийшов до міського парку святкувати, отримали пригощання від міської ради.
На додачу, в цей день представники Благодійного фонду Ігоря Колихаєва передали подарунки для міських шкіл та дитячих садочків, а також шкіл району.

 

– Сьогодні наші діти настільки розвинені та обізнані і так швидко орієнтуються у сучасному інформаційному світі, що інколи нам дорослим, доводиться звертатись до них за роз’ясненням. Я бажаю всім батькам, аби вони мали привід пишатись успіхами і талантами своїх дітей. Ми як батьки, маємо забезпечити розвиток їх талантів, підтримувати їх прагнення, розширити можливості навчання. Діти – це найбільша цінність для батьків та державни. Це наше з вами майбутнє. – міський голова Олександр Шаповалов.

В цей день в центральному парку міста, були організовані окремі розважальні локації для дітей різного віку. Найменших розважали герої популярних мультфільмів, старші діти могли відвідати майстер-клас з малювання, полазити на канаті між деревами, співати та танцювати. До того ж, в парку діти могли пострибати на батутах, покататись на веломашинках чи перемогти в призовій грі.