Офіційний сайт Бериславської міської ради

11

Грудень

2022

Начальник Бериславської міської військової адміністрації Олександр Шаповалов вкотре відвідав деокуповану Бериславщину.

На жаль, після жахливої російської окупації населені пункти громади залишились без світла, води, газу, зв’язку. Багато будинків, закладів освіти, магазинів зруйновано або частково пошкоджено.

У межах робочого візиту зустрівся зі старостами та мешканцями сіл, обговорили питання життєзабезпечення населення, що особливо актуально з настанням холодного періоду, захист соціально-економічних прав громадян, зокрема забезпечення гуманітарною допомогою: продуктами харчування та будівельними матеріалами.

Також разом зі старостами відвідали місця руйнування, склали план дій щодо поступового відновлення зруйнованої цивільної інфраструктури та об’єктів житлово-комунального господарства.

Окупанти, які нищать усе на своєму шляху, зруйнували повністю мережу електропостачання. Але наші відважні служби працюють над тим щоб відновити електроенергію, незважаючи на небезпеку, яка чатує їх на кожному кроці, на  постійні обстріли та міни, які залишила після себе російська нечисть.

Сьогодні наша громада дихає болеем, вирвами від російських ракет, ранами людських доль. Але мусимо триматися і не здаватися. Навіть тоді, коли бачиш навкруги «цілковиту темінь», все одно віриш, що вже незабаром тут знову буде світло.