Офіційний сайт Бериславської міської ради

1

Грудень

2023

 Надання соціальних послуг  в умовах воєнного стану

На разі, мешканці Бериславської громади потерпають  від складних життєвих обставин зумовлених  шкодою, завданою бойовими діями.  Враховуючи, що на території громади проводяться військові дії та з метою забезпечення надання її мешканцям  необхідної допомоги, соціальні послуги надаються екстрено (кризово).

Рішення про надання чи відмову у наданні соціальних послуг екстрено (кризово) приймаються невідкладно, не пізніше однієї доби з моменту одержання відповідної заяви, звернення, повідомлення.

Розпорядженням начальника міської військової адміністрації надано право Комунальному закладу Бериславської міської ради «Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» приймати рішення про надання соціальних послуг екстрено (кризово).

Соціальні послуги екстрено (кризово) надаються безкоштовно.

Протягом  останнього місяця структурними підрозділами територіального центру чисельність  фактично обслуговуваного населення становить 171 особа, з них:

  • 30 осіб отримують соціальні послуги догляду вдома на постійній основі;
  • 87 осіб отримали соціально-економічні послуги;
  • 48 осіб отримали послуги інформування, консультування;
  • 6 осіб отримали соціальну послугу адаптації.

У  зв’язку з настанням опалювального періоду та складною безпековою  ситуацією, що склалася на даний час у прибережній зоні нашої громади, розглядається питання щодо організації спільного проживання  отримувачів послуг з догляду вдома для забезпечення можливості надання їм необхідного догляду вдома з врахуванням їх особистої згоди. Це дозволить сконцентрувати зусилля соціальних працівників і робітників та забезпечити умови для життєдіяльності отримувачів соціальних послуг.