Офіційний сайт Бериславської міської ради

20

Березень

2018

Наркоманія – проблема сучасного суспільства!

Серед багатьох проблем українського суспільства чи не найгострішою є наркоманія. В цілому по країні на обліку з приводу вживання наркотичних засобів перебуває понад 100 тис. осіб, токсичних засобів – понад 800 осіб. Якщо врахувати „поправочний” коефіцієнт Всесвітньої організації охорони здоров’я, то прихована кількість споживачів наркотиків в 10-15 разів більша від зареєстрованої. Фахівці вважають, що з кожним роком майже на 8% збільшується кількість українців, які не можуть жити без наркотиків.

20 березня 2018 року, до Міжнародного дня боротьби з наркоманією та наркобізнесом спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районної центральної бібліотеки у рамках клубу старшокласників “Юність” провели дискусійну годину на тему: “Рабство за власним бажанням”. До участі у заході залучили студентів КЗ “Бериславський медичний коледж” (далі – медколедж) та учнів 9-го класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Мета заходу – пропагувати здоровий спосіб життя; викликати в учнів негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини, виховувати почуття відповідальності за свої вчинки, уміння самооцінювати їх, а також спонукати дітей до роздумів – вибір залежить від тебе самого.

У ході заходу спеціаліст Центру показала два відеоролика на тему: “Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення” та “Шкідливі звички”. Учні із задоволенням відповідали на запитання вікторини “Здоровий спосіб життя” та активно обговорювали притчу “Все у твоїх руках”.

Окрім того, студенти агіт-бригади медколеджу БРЕНД презентували окремий інформаційно-пізнавальний блок “Обережно шкідливі звички”.

Наприкінці заходу спеціаліст Центру разом з учнями прийшли до спільного висновку, що здоров’я – це справжня радість життя, а щастя не сумісне з тютюном, наркотиками і спиртними напоями.

Пам’ятайте!!! Живіть здоровим життям! Дайте змогу вашим дітям і онукам народитись здоровими і щасливими!