Офіційний сайт Бериславської міської ради

4

Листопад

2019

Народний депутат Верховної Ради України Ігор Колихаєв: «Ми можемо відкрити не ринок землі, а Скриньку Пандори»

«30 жовтня  під час чергового засідання аграрного комітету ми вимагали поставити на голосування питання щодо повернення до розгляду законопроектів, але голова комiтету Сольский поставив питання інакше. На боці законності було лише 6 наших голосів проти двох десятків депутатів від «Слуги народу», тому найближчими днями слід очікувати розгляду Верховною Радою вкрай недосконалого законопроекту №2178-10, автором якого є голова аграрного комітету Сольский, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».

Ранiше мною були подані звернення щодо надання експертної оцінки законопроекту до Київського національного університету імені Т. Шевченка, Національної академії аграрних наук України, Національної академії наук України, Національної академії правових наук України, Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.
Всі висновки, які надійшли на мою адресу від науковців, викривають недосконалість запропонованого законопроекту та його вірогідний шкідливий вплив на економіку України в разі прийняття та набуття ним чинності.

На мою думку, ми стоїмо на порозі великої афери, яка здатна зруйнувати як сільське господарство в державі, так і похитнути саму основу державності України.

Без обговорення особливостей майбутнього ринку землі (референдуму), без наведення ладу у системі реєстрів, без запровадження запобіжників, ми можемо відкрити не ринок землі, а Скриньку Пандори.»

Матеріал з офіційної інтернет-сторінки народного депутата