Офіційний сайт Бериславської міської ради

22

Квітень

2020

Народний депутат виконує накази виборців – ремонтні роботи важливої траси розпочато

Напередодні Великодніх свят Ігор Колихаєв повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці  добру новину  для мешканців 184 виборчого округу і усієї Херсонщини:

«Розпочато ремонтні роботи важливої траси. Мова йде про капітальні ремонтні роботи двох мостових переходів автодороги Т–04–03, яка з’єднує місто Берислав і селище Мар’янське.

Ми працювали над цим питанням протягом декількох останніх років.

Цим шляхом користуються багато водіїв, адже дорога поєднує не тільки три райони Херсонщини між собою, а й виконує транзитні функції між трьома сусідніми областями.

Складність у тому, що Т-04-03 прокладена вздовж Каховського водосховища, і підвищена вологість сприяє руйнації конструкцій Милівської та Новокаїрської дамб, і їх асфальтового покриття.

Ще наприкінці минулого року я зустрічався з прем’єр-міністром Гончаруком і міністром інфраструктури Криклієм. Ми говорили про важливість та критичність ремонту цієї дороги. Тоді представники уряду пообіцяли сприяти місцевій владі у вирішенні цього питання.

У тому, що справу вдалось зрушити з місця, є заслуга багатьох людей. Це і депутати селищного, районного, обласного і державного рівня. Велику роботу провели і держслужбовці усіх рівнів.

Тепер сподіваюсь, що виконавець робіт належно та відповідально поставиться до ремонту і вкладені народні гроші будуть витрачені точно за призначенням, а мешканці Новокаїр та Милового отримають, зручну і, головне, безпечну дорогу, якісні та надійні переїзди, які слугуватимуть людям довгі роки».

(За матеріалами з офіційної сторінки народного депутата України І.Колихаєва Фейсбуці).