Офіційний сайт Бериславської міської ради

29

Листопад

2017

Наші долоні проти насильства!

 28 листопада 2017 року, у рамках проведення щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, у приміщенні Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, №3 спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно та Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено інформаційну годину на тему: “Ми – вільні люди” для учнів 8-б класу.

Мета заходу: ознайомлення дітей із формами та видами насилля, його наслідками; усвідомлення можливості різних стилів реагування, навчитися використовувати ефективні способи вираження невдоволення, виховання толерантних стосунків у всіх учасників навчально-виховного процесу.

Під час проведення заходу учасники зосередили увагу на доцільності обговорення актуальних проблем сім’ї та активно пропонували способи вирішення проблемних ситуацій.

Спеціаліст Центру наголосила, що насильство залишається однією з надзвичайно поширених форм порушення прав людини, від якої переважно страждають найбільш уразливі групи осіб (жінки, діти, особи з інвалідністю).

0-800-500-225 – «Гаряча лінія» для дітей (телефон довіри).