Офіційний сайт Бериславської міської ради

23

Травень

2019

«Не дай СНІДу шанс»

Кожну третю неділю травня по всьому світу запалюються свічки в пам’ять про жертв СНІДу – «чуми 20 століття». У цей день мільйони людей нашої планети приколюють до одягу червону стрічку як символ скорботи і співчуття жертвам цієї страшної хвороби, яка не має жодних кордонів.

Спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі – Центр) з нагоди Дня пам’яті померлих від СНІДу проведено низку заходів, мета яких нагaдaти про тих, хто помер від СНІДу, виявити солідарність з людьми, що живуть з ВІЛ/СНІДом та змусити суспільство замислитися нaд тим, що це горе може торкнутися кожного з нaс.

16 травня 2019 року для студентів ІІІ курсу КЗ «Бериславський медичний коледж» спільно з працівниками кабінету «Довіра» КУ «Бериславська ЦРЛ» проведено лекцію на тему: «Не дай СНІДу шанс».

У процесі спілкування були порушені питання відповідального ставлення до власного здоров’я, обговорено шляхи його збереження та ознайомлено молодь із сучасними засобами контрацепції.

17 травня 2019 року проведено вуличну акцію у центрі міста та парковій зоні, під час якої спеціалісти Центру спільно з працівниками центральної районної бібліотеки роздавали перехожим пам’ятки, листівки, буклети з питань профілактики захворювань на ВІЛ-інфекцію/СНІД, наголошували на необхідності проходження медичного огляду та тесту на ВІЛ-інфекцію, а також пропонували прикріпити до одягу червоні стрічки, що символізують підтримку, співчуття і переживання тим, хто хворий.

Кожна людина повинна усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції. СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю і тому ми маємо підтримувати людей, які цього потребують. Підтримка та толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних є нашим обов’язком.

Т.Дудченко, директор Бериславського районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді