Офіційний сайт Бериславської міської ради

1

Червень

2018

Не ламай життя – зламай цигарку

Залежність від вживання цигарок – одна з найпопулярніших шкідливих звичок на сьогоднішній день. Саме тому в цивілізованих країнах щорічно в останній день травня відзначається Всесвітній день відмови від куріння.
31 травня 2018 року, з метою сприяння зниженню поширеності тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я, спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр), волонтерами громадських організацій та представником місцевого центру надання вторинної безоплатної правової допомоги проведено міську інформаційно-просвітницьку акцію «Не ламай життя – зламай цигарку».
У ході проведення заходу спеціалісти Центру розповсюджували буклети «Стоп куріння», проводили просвітницьку роботу шляхом індивідуальних бесід з жителями міста про небезпеку тютюнопаління, наводили статистичні дані, закликали прожити хоча б цей день без куріння, а надалі – взагалі розпрощатися з цією шкідливою звичкою. Спілкування з пересічними громадянами урізноманітнили грою – за одну зламану цигарку пропонували дві цукерки, та, нажаль, погоджувався не кожен!
Всесвітній день боротьби з курінням є ще однією нагодою для усвідомлення небезпеки, яку несе здоров’ю суспільства тютюнопаління; допомоги людям, які бажають позбутися цієї шкідливої звички та пересторога для тих, хто ще не спробував курити.