Офіційний сайт Бериславської міської ради

7

Лютий

2017

Не заради слів, а заради діла. Реальна допомога від міської ради

Майже кожного дня до міської ради звертаються Бериславці з проханням про матеріальну допомогу, всі заяви розглядаються на засіданні виконавчого комітету, де і приймається остаточне рішення. Здебільшого воно схвальне. Звертаються з проханням допомогти в лікуванні, у вирішенні соціально-побутових питань сім’ї, що постраждали в наслідок пожежі. Загалом за рік, виплати по рішенню виконкому, на лікування та інший соціальний захист з міського бюджету було направлено 44 500 гривень.

У зв’язку з ситуацією, яка склалась на сході України, міська рада взялась підтримувати своїх захисників, і робить це цілком реально – фінансово. Результатом роботи виконкому стали схвальні рішення щодо придбання бронежилетів учасникам антитерористичної операції на суму 27 000 гривень. Також учасникам АТО та їх сім’ям міською радою надано пільги на оплату житлово-комунальних послуг та природного газу. Крім того, до 25-ї річниці Незалежності нашої держави міська рада запровадила окрему фінансову допомогу кожному АТОшнику в сумі 500 грн. (це стосується лише Бериславців). Діти військовиків, цього року, отримали Новорічні та Різв’яні подарунки.

Не забуває міська рада і про ліквідаторів. Бериславці, ті хто свого часу жертвуючи власним здоров’ям працював у зараженій зоні Чорнобильської АЕС, також отримують фінансову підтримку, з нагоди Дня ліквідатора всім їм надано одноразову грошову допомогу.