Офіційний сайт Бериславської міської ради

2

Липень

2019

Незабаром відкриття парку

До запланованого відкриття оновленого парку і набережної залишилось зовсім небагато часу. 12 липня, всі ми бериславці та гості нашого міста будемо крокувати оновленими алеями нашого парку.

Наразі, вже змонтовані дитячий майданчик на м’якому покритті, спортивний силовий комплекс, встановлено фонтан, який не може залишити байдужим нікого. Окремий спортивний майданчик для рухливих ігор вже має відповідне покриття, а трав’яні газони майже скрізь укладені. Зараз відбувається його укорінення та інтенсивний полив. Для цього змонтовано автоматизовану систему. Монтуються лавки та сміттєві урни, довкладається тротуарна плитка.

Днями, Ігор Колихаєв в черговий раз відвідав будівництво, та разом з підрядником обговорив технічні тонкощі робіт та дату їх закінчення.

– З нетерпінням чекаю 12 липня аби разом з бериславцями помилуватись нашим з вами парком. Відразу розвію всі сумніви і побоювання беріславців – парк стане власністю городян, це місце не є комерційним проектом, ніхто не буде продавати вхідні білети, або встановлювати платню за його користування. – передав Ігор Колихаєв.

Звертаємось до всіх бериславців та гостей міста, парк все ще перебуває в стадії реконструкції, тож будь ласка не заходьте на будівництво, дочекайтесь офіційного відкриття. Залишилось зовсім трохи часу.