Офіційний сайт Бериславської міської ради

25

Вересень

2019

НІ! – Дитячій жорстокості

Цькування дітей з боку однолітків, так званий булінг, сьогодні одна з найбільш поширених проблем освітніх організацій, яка істотно збільшує ризик суїциду серед підлітків, призводить до ескалації агресії і насильства в колективі, зниження успішності, емоційних і невротичних проблем.

19 вересня 2019 року, з нагоди Всеукраїнського тижня протидії булінгу, з метою висвітлення особливостей цієї проблеми в шкільному колективі, актуалізації даної проблеми та формування негативного ставлення до даного явища, фахівцем Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено бесіду з учнями 2-4 класів Бериславської початкової школи № 5 на тему: “Попередження насильства та булінгу в шкільному середовищі”.

З учнями проведено інтерактивне заняття в ході якого продемонстровано відеоролики на тему: «Моє цькування в школі» , «Цькуванню – НІ!», «Шкільний булінг». Діти висловлювали думки про шляхи виходу з цієї ситуації, про важливість не замовчувати проблему, а говорити про неї, не стояти осторонь, а залучати дорослих, яким довіряють, не діяти агрессивно на боці кривдника, а намагатися допомогти.

На завершення – з школярами проведено підсумкову бесіду, про те, як зробити наше життя кращим та добрішим.

Тож, всі учасники заходу прийшли до висновку, що важливо вчасно і правильно реагувати на ситуацію булінгу. Необхідно спілкуватися, говорити про проблеми, не лишатись осторонь, стати другом.

Ніна ЛІТВАК, начальник відділу