Офіційний сайт Бериславської міської ради

11

Жовтень

2023

Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Бериславської uhjvflb

Виконавчим комітетом Бериславської міської ради 30 червня 2023 року укладено договір на розробку Робочого проєкту «Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Бериславської міської територіальної громади Бериславського району Херсонської області».

Вказана проєктно-кошторисна документація знаходиться на завершальній стадії розробки, а саме проходить погодження з Департаментом  з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації та Головним Управлінням ДСНС України у Херсонській області.

Відповідно до ст 31 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» вказана проєктно-кошториста документація буде передана на будівельну екпертизу.

Після отримання всіх необхідних погоджень відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 виконавчим комітетом Бериславської міської ради буде оголошено тендерну закупівлю на монтажні роботи. Орієнтовна вартість будівництва місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Бериславської міської територіальної громади складає 5 000 000,00 грн.

Бериславська міська військова адміністрація та виконавчий комітет Бериславської міської ради роблять все можливе для скорішого будівництва системи оповіщення дотримуючись вимог законодавства України.