Офіційний сайт Бериславської міської ради

6

Листопад

2017

Нове обличчя “Ощадбанку”

Минулої п’ятниці, 3 листопада, відбулось урочисте відкриття оновленного відділення “Ощадбанку”.

Сучасний дизайн, комфортні умови обслуговування та очікування клієнтів, кімната для переговорів, привітний висококваліфікований персонал – саме так, в нашому місті, сьогодні виглядає установа «Ощадбанку» нового типу.

Обслуговування клієнтів відбувається у форматі відкритого простору, де відсутні кабінети, бар’єри та коридори. Це надає клієнтам можливість не лише швидко здійснити будь-яку банківську операцію, а й опанувати альтернативні канали банківського обслуговування.

Для зручності клієнтів, на вході у відділення, працює зона цілодобового самообслуговування “24/7” із банкоматом та платіжним терміналом.

На урочистому відкритті відділення були присутні начальник філії Херсонського обласного управління «Ощадбанку» Володимир Дубровський, голова районної державної адміністрації Олександр Гомон, міський голова Олександр Шаповалов та керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Юшко.

Почесні гості урочисто перерізали символічну стрічку на знак відкриття оновленого відділення.

Нове обличчя установи стало приємним сюрпризом для відвідувачів. Відкриття цього відділення – це важлива подія для нашого міста і району. Завдяки новим комфортним умовам «Ощадбанк» стає ближчим до людей і ще раз підтверджує свою надійність та стабільність.