Офіційний сайт Бериславської міської ради

30

Грудень

2019

Новорічне привітання міського голови

На календарі останні дні 2019 року, на порозі Новий рік та Різдво. Дуже важливо, нам з вами, в передсвятковій метушні не забути привітати своїх рідних та близьких, прийти в гости до батьків, зателефонувати знайомим чи привітати їх хоча б коротким повідомленням.

Бажаю вам не знати розчарувань і невдач. Нехай Новий рік принесе всім нам позитиву та удачі не менше ніж приніс рік що минає. А невдачі та втрати нехай залишаться в минулому і лише змусять нас бути більш сильними. Сподіваюсь, що робота приноситиме лише позитивні емоції та гідно оплачуватись, а успіхи та досягнення примножуватимуться, дружні та робочі відносини в новому році тільки зміцняться.

Розділіть свій успіх та поділіться світлом Різдвяного свята, згадайте про тих кому може бути корисна ваша допомога. Бажаю, щоб Дух Різдва надихав нас щодня творити добро. Миру нам і Божої ласки!

Бажаю в новому році казкового настрою, щирих посмішок, вірних друзів навколо. Нехай у вас збуваються всі мрії, а рідні і близькі дарують тільки радість. Я також бажаю миру, добра, здоров’я і щастя, адже це найголовніше. З новим роком!

Міський голова, Олександр Шаповалов