Офіційний сайт Бериславської міської ради

10

Серпень

2017

Новостворена установа – Фонд соціального страхування

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» №1105 від 23.09.1999 р. (зі змінами)  завершена реорганізація робочих органів Фондів соціального страхування України шляхом приєднання Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Бериславському районі та Бериславської міжрайонної виконавчої дирекції Херсонського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області.

З 1 серпня 2017 року запрацювала новостворена установа –  Бериславське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області (далі – Відділення), яке розташоване за адресою: вул. 1 Травня, 187 оф.46 м.Берислав.

Основним завданням відділення є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства  на території Бериславського та Нововоронцовського районів.

Переймаючись проблемами всіх працюючих та потерпілих на виробництві працівники відділення надають посильну допомогу, намагаються робити все можливе для того, щоб Фонд  виконував свої функції на високому рівні.

Об’єднання фондів має завершитись максимально безболісно для їх відвідувачів та не створювати незручностей.

Звертайтесь за адсесою:

Відділення – 74300, м. Берислав, вул. 1 Травня, 187/46;

Структурний підрозділ – смт. Нововоронцовка, пер.Торговий, 3

Контактні  телефони:

у м.Бериславі 7-50-75 та 7-54-99;

у смт.Нововоронцовка 2-11-05.