Офіційний сайт Бериславської міської ради

2

Травень

2019

Новий парк в Бериславі!

1 травня, на День праці, міський голова Олександр Шаповалов, засновник Благодійного фонду Ігор Колихаєв та голова ГО “Відродження Берислава” Сергій Шаповалов, відвідали будівництво та перевірили як тривають роботи з реконструкції та благоустрою паркової зони біля Дніпра.

Як було анонсовано раніше, будівництво було розпочато на початку весни, але цьому передували підготовчі роботи та узгодження документів. Відповідно до проектної документації, асфальтне покриття алей замінять на плитку. І от зараз на об’єкті тривають роботи з вимощення «тротуарки», підготовки основи для фонтану, планування освітлення та інше. Це лише один із етапів повної реконструкції.

Відповідно до плану виконання робіт, реконструкція триватиме декілька місяців, і ми з вами матимемо оновлений парк та набережну як подарунок до дня міста, це вже факт.

Ось так прокоментував ситуацію на об’єкті сам Ігор Колихаєв: «Реконструкція та будівництво іде повним ходом! Підрядники справляються, роботи ведуться системно і в терміни! Жителі Берислава дуже скоро, і сподіваюся, із задоволенням будуть гуляти і насолоджуватися СВОЇМИ просторами Дніпра. Адже історія Берислава багата унікальними подіями … «НАМ ТУТ ЖИТИ!».

– Я радий такій співпраці та дружньому ставленню Фонду Колихаєва до нашого з вами міста. Впевнений, ми всі розуміємо, що таке відношення до нашого міста, це заслуга самих бериславців, які люблять своє місто та поважають його історію. Така щедрість та шанобливе ставлення до Берислава це вияв, вдячності за прагнення  бути кращими. – підсумував зустріч Олександр Шаповалов.