Офіційний сайт Бериславської міської ради

29

Грудень

2021

Новий Рік – свято надії і віри у краще майбутнє

Здавна дітлахи переконані в існуванні Святого Миколая  та Діда Мороза і в те, що в них є помічники, з якими вони обходять слухняних дітей  і обдаровують їх. Бо так приємно знаходити під ялинкою красиві пакунки, в яких лежить саме те, що тривожить та манить  душу понад усе. З особливим нетерпінням чекають цього дня діти, які сподіваються на здійснення заповітних мрій. Висловлюємо щиру подяку керівникам сільськогосподарських підприємств, фермерам, орендарям земельних ділянок, підприємцям, які надали новорічні подарунки  для вихованців дошкільних навчальних закладів, учнів шкіл та для дітей з інвалідністю, дітей ВПО, дітей АТО нашої  територіально громади.

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердили депутати обласної ради Деркач В.А., Гордієнко О.Д., Овсепян Г.А., керівник підприємства «ЮКАС і К» – Ляшко П.В., голови фермерських господарств «Житниця Півдня» – Ільїн Д.Г.,  «Оазис і Р» – Киричишин О.В., «Настасья-2019» – Машинська В.В.,  «Харізма» – Добрянський В.Ю., «Чарівне» – Левчук М.М.,депутат міської ради, Кіріченко Т.В. – депутат міської ради, Глинянський Я.І. – депутат районної ради, ТОВ «Авангард 07» – Анюхін Ю.О., ПП «Красносільська Агрокомпанія» – Шевчук С.Я., ПП Кримцева Л.В., Микола Куривчак, Валентин Віхтюк, Андрій Романів, Олександр Кузнєцов, Сергій Ярмоленко, Дмитро Горобченко, Олександр Штинь, Алла Сухіна, Сергій Лозинський, Антон Поспєлько,  Євгеній Якубенко, Олександр Горобченко, котрі надали  дітям нашої  громади солодкі подарунки до Дня святого Миколая, Нового року та Різдва Христового. Дуже приємно жити і працювати з людьми яких „чужих” дітей не буває.  Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Висловлюємо Вам  щиру вдячність за цю безкорисну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це відчутна підтримка нашої громади.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнений, що Ваш приклад показовий і для  інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Сердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу, а також шлемо найтепліші вітання з Новим Роком і Різдвом Христовим. Зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Новий рік увійде  у ваші домівки теплим святом, принесе радість, добробут, здоров’я вам, успіхів та завжди гарного настрою! Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій! Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.