Офіційний сайт Бериславської міської ради

5

Травень

2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради (далі – Управління) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Новобериславської гімназії Бериславської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Набережна, 65, с. Новоберислав, Бериславський район.

Оплата праці директора здійснюється на підставі трудового договору (контракту), з типовим примірником якого можна ознайомитися в Управління за адресою: м. Берислав, вул. 1 Травня, 205.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища педагогічна освіта не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 3 років, організаторські здібності, високі моральні якості, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Строк подання документів – до 24 травня 2021 р. включно.

Особи, які виявили бажання узяти участь у конкурсному відборі подають до Управління (відповідальна особа – О. Бакай) такий пакет документів:

● заяву про участь у Конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

● автобіографію та/або резюме (за вибором);

●  копію паспорта громадянина України;

● копію документа про вищу освіту (з додатком);

● документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

● копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше 3 років на день їх подання;

● довідку про відсутність судимості;

● довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду; мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може подати інші документи, що підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Претендент який подає документи, несе відповідальність за  достовірність наданої ним інформації.

Конкурсний відбір буде проведено за таким графіком: 02 червня 2021 р. о 14:00 – перевірка знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти у вигляді письмового тестування (30 хвилин). Місце проведення: виконавчий комітет міської ради (конференц-зал); 02 червня 2021 р. о 14:40 – перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання (15 хвилин). Місце проведення: виконавчий комітет міської ради (конференц-зал); 08 червня 2021 р. о 14:00 – публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу (не більше 15 хвилин). Місце проведення: Новобериславська гімназія.

За додатковою інформацією просимо звертатися до головного спеціаліста відділу гуманітарної політики Управління Ольги Сергіївни Бакай (095) 835-88-53 або на e-mail: osvita-beryslav@ukr.net

Повний текст Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти Бериславської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.03.2021 р. № 59 розміщено на сайті Бериславської міської ради: https://berislav-mr.gov.ua/rishennya-vykonkomu

Михайло ГОНЧАР, начальник управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту міської ради.