Офіційний сайт Бериславської міської ради

2

Грудень

2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Бериславщині 02.12.2021

За останню добу зафіксовано 12  лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. Загальна кількість захворюваних осіб з початку карантину становить – 1908, в тому числі:

  • 236 дітей;
  • 51 медичний працівник;
  • 226 осіб перебувають на самоізоляції;
  • 92 мешканці району померли від коронавірусної інфекції.

У комунальному некомерційному підприємстві “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської міської ради зайнято: – 12 ліжкомісць хворими на пневмонію, з них отримують кисень – 10; – 2 ліжкомісць хворими на COVID-19, з них отримують кисень – 2; – 11  хворими з підозрою захворювання на COVID-19, з них отримують кисень –  5.

За останню добу комунальним некомерційним підприємством “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської міської ради здійснено забір біоматеріалу методом ПЛР тестування у кількості 25 зразків.

За останню добу комунальним некомерційним підприємством “Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Бериславської міської ради здійснено забір біоматеріалу методом ПЛР-тестування  у кількості 40 зразків.

За останню добу групою з питань дотримання протиепідемічних карантинних заходів суб’єктами господарювання, автоперевізниками та населенням, у складі працівників Бериславського районного ВП ГУНП в Херсонській області, Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Бериславської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування проведено два  рейди за результатами яких працівники поліції винесли тринадцять постанов щодо притягнення осіб до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 КУпАП.

Звертаюсь до жителів Бериславського району!

В Україні четвертий тиждень поспіль покращується динаміка показників захворюваності на COVID-19. Проте у низці країн світу зафіксоване поширення нового штаму коронавірусу – «Омікрон».

Тому нам усім важливо продовжувати дотримуватися протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Знайдіть найближчий центр/пункт вакцинації, вакцинуйтеся та нагадайте своїм близьким про важливість щеплення від COVID-19.

Бережіть себе!