Офіційний сайт Бериславської міської ради

3

Грудень

2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Бериславщині 03.12.2021

За минулу добу зафіксовано 4  лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. Загальна кількість захворюваних осіб з початку карантину становить – 1912, в тому числі:

– 236 дітей;

– 51 медичний працівник;

– 249 осіб перебувають на самоізоляції;

– 92 мешканці району померли від коронавірусної інфекції.

У комунальному некомерційному підприємстві “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської міської ради зайнято: – 21 ліжкомісць хворими на пневмонію, з них отримують кисень – 14; – 4 ліжкомісць хворими на COVID-19, з них отримують кисень – 2; – 1  хворими з підозрою захворювання на COVID-19, з них отримують кисень –  1.

За минулу добу комунальним некомерційним підприємством “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської міської ради забір біоматеріалу методом ПЛР тестування не здійснювався.

За минулу добу комунальним некомерційним підприємством “Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Бериславської міської ради забір біоматеріалу методом ПЛР-тестування не здійснювався.

За минулу добу групою з питань дотримання протиепідемічних карантинних заходів суб’єктами господарювання, автоперевізниками та населенням, у складі працівників Бериславського районного ВП ГУНП в Херсонській області, Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Бериславської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування проведено 13  рейдів за результатами яких працівники поліції винесли 11     постанов щодо притягнення осіб до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 КУпАП.