Офіційний сайт Бериславської міської ради

6

Грудень

2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Бериславщині 06.12.2021

За вихідні дні зафіксовано 11  лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. Загальна кількість захворюваних осіб з початку карантину становить – 1923, в тому числі:

  • 238 дітей;
  • 51 медичний працівник;
  • 219 осіб перебувають на самоізоляції;
  • 93 мешканці району померли від коронавірусної інфекції.

У комунальному некомерційному підприємстві “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської міської ради зайнято: – 17 ліжкомісць хворими на пневмонію, з них отримують кисень – 12; – 2 ліжкомісць хворими на COVID-19, з них отримують кисень – 2; – 5  хворими з підозрою захворювання на COVID-19, з них отримують кисень –  3.

За вихідні дні комунальним некомерційним підприємством “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської міської ради здійснено забір біоматеріалу методом ПЛР тестуванняу кількості 18 зразків.

За вихідні дні комунальним некомерційним підприємством “Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Бериславської міської ради забір біоматеріалу методом ПЛР-тестування не здійснювався.

За вихідні групою з питань дотримання протиепідемічних карантинних заходів суб’єктами господарювання, автоперевізниками та населенням, у складі працівників Бериславського районного ВП ГУНП в Херсонській області, Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Бериславської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування проведено 13  рейдів за результатами яких працівники поліції винесли 10     постанов та 1 адмінпротокол щодо притягнення осіб до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 КУпАП.