Офіційний сайт Бериславської міської ради

7

Грудень

2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Бериславщині 07.12.2021

За минулу добу зафіксовано 4  лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. Загальна кількість захворюваних осіб з початку карантину становить – 1927, в тому числі:

– 239 дітей;

– 51 медичний працівник;

– 219 осіб перебувають на самоізоляції;

– 93 мешканці району померли від коронавірусної інфекції.

У комунальному некомерційному підприємстві “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської міської ради зайнято: – 15 ліжкомісць хворими на пневмонію, з них отримують кисень – 12; – 2 ліжкомісць хворими на COVID-19, з них отримують кисень – 2; – 4  хворими з підозрою захворювання на COVID-19, з них отримують кисень –  3.

За минулу добу комунальним некомерційним підприємством “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської міської ради здійснено забір біоматеріалу методом ПЛР тестування у кількості 8 зразків.

За минулу добу комунальним некомерційним підприємством “Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Бериславської міської ради здійснено забір біоматеріалу методом ПЛР-тестування у кількості 19 зразків.

За минулу добу групою з питань дотримання протиепідемічних карантинних заходів суб’єктами господарювання, автоперевізниками та населенням, у складі працівників Бериславського районного ВП ГУНП в Херсонській області, Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Бериславської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування проведено 14  рейдів за результатами яких працівники поліції винесли 7     постанов щодо притягнення осіб до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 КУпАП.