Офіційний сайт Бериславської міської ради

29

Листопад

2021

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусу на Бериславщині

За вихідні дні зафіксовано 2 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19. Загальна кількість захворюваних осіб з початку карантину становить – 1883, в тому числі:

  • 233 дитини;
  • 51 медичний працівник;
  • 211 осіб перебувають на самоізоляції;
  • 87 мешканців району померли від коронавірусної інфекції.

У комунальному некомерційному підприємстві “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської міської ради зайнято:

  • 19 ліжкомісць хворими на пневмонію, з них отримують кисень – 15;
  • 7 ліжкомісць хворими на COVID-19, з них отримують кисень – 4;
  • 4  хворими з підозрою захворювання на COVID-19, з них отримують кисень –  3.

За вихідні дні комунальним некомерційним підприємством “Бериславська центральна районна лікарня” Бериславської міської ради забір біоматеріалу методом ПЛР тестування не здійснювались.

За вихідні дні комунальним некомерційним підприємством “Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Бериславської міської ради здійснено забір біоматеріалу методом ПЛР-тестуванняне здійснювався.

За вихідні дні групою з питань дотримання протиепідемічних карантинних заходів суб’єктами господарювання, автоперевізниками та населенням, у складі працівників Бериславського районного ВП ГУНП в Херсонській області, Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Бериславської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування проведено чотири  рейди за результатами яких працівники поліції винесли чотири постанови щодо притягнення осіб до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 КУпАП.

Звертаюсь до жителів Бериславського району!

Усі вакцини ефективно захищають від важкого перебігу коронавірусної хвороби та смерті від інфекції, викликаної будь-якими штамами COVID-19.

Вакцинація дає гарантію – якщо ви захворієте, то хвороба пройде легше, нанесе меншу шкоду вашому організму і не забере ваше життя.

Якщо ви ще не вакциновані, запишіться на щеплення та допоможіть зробити це своїм літнім родичам та знайомим.

Будьте відповідальними: носіть маску, дотримуйтесь дистанції, часто мийте руки та користуйтесь антисептиком.

Бережіть себе!