Офіційний сайт Бериславської міської ради

24

Вересень

2019

Перші результати роботи депутата Верховної Ради

Сьогодні в малому сесійному залі Бериславської міської ради пройшла зустріч громади з депутатом Верховної Ради України – Ігорем Колихаєвим. Також на зустрічі були присутні депутати обласної та районної ради, громадськість міста.

Під час зустрічі Ігор Вікторович, подякував присутніх за виявлену підтримку на виборах, адже саме Берислав висловив суттєву підтримку на виборах майбутньому депутату. Також народний депутат звернув увагу на те, що Бериславська міська рада була і залишається для нього особливим місцем, з приязними, відкритими людьми.

Депутат розповів про те, які питання  вирішуються ним у Верховній Раді, про свою роботу в Комітеті з питань аграрної та земельної політики, озвучив своє ставлення до впровадження ринку землі, та інших реформ. Звернув увагу, Ігор Вікторович, також на законопроектах  з якими він не згоден, принаймні в тій редакції в якій вони були подані на розгляд депутатів, зокрема про необхідність встановлення фіскальних «касових апаратів» для всіх ФОПів.

Після виступу, присутні могли поставити питання депутату Верховної ради, на які Ігор Вікторович дав змістовні відповіді. Переважно присутніх цікавили питання пов’язані з децентралізацією, збереження Берислава як центру районну та госпітального округу. Ігор Колихаєв розповів, що питання рекоснтрукції очисних споруд міста, було ним озвучено під куполом Верховної ради і головне розглянуто при плануванні держбюджету на 2020 рік, так само як і будівництво сміттєсортувальної станції. Помічник-консультант депутата та директор Благодійного Фонду «Ігоря Колихаєва» Геннадій  Лагута, розповів  про спільні з міською радою напрацювання та роботу Фонду станом на сьогодні.