Офіційний сайт Бериславської міської ради

29

Лютий

2024

“Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови громад в Україні”


Бериславська міська рада в особі начальника Бериславської міської військової адміністрації Олександра Алчієва отримала цінний подарунок від Фонду “Пожежна служба без кордонів”, Королівства Нідерландів – ключі від мікроавтобусу Volkswagen MPV.
Це відбулося в рамках проєкту “Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови громад в Україні”, який реалізує Агентство міжнародного співробітництва VNG International в Україні.

Мікроавтобус, надісланий представниками департаменту пожежної безпеки міста Енсхеде, призначений для перевезення 8 осіб і матеріалів, що є вельми важливим для оперативності в екстрених ситуаціях.

Ми висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучився до цієї важливої для нашої громади події. Дякуємо VNG International та всім партнерам, які допомагають у створенні безпечніших умов для населення. Це важливий крок у розвитку громадської безпеки.

На знак вдячності бериславці передали нідерландським колегам пам’ятні відзнаки та прапор Берислава, який стане для них нагадуванням про благородний внесок у відновлення Бериславської територіальної громади.