Офіційний сайт Бериславської міської ради

22

Березень

2024

Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні


За ініціативи VNG International відбулася конференція «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні».

Проєкт у якому ми приймали участь є частиною «Стратегічного партнерства Міністерства закордонних справ Нідерландів VNG International Ukraine .

Протягом конференції були розглянуті плани відновлення та розвитку, а також досягнення цільових громад проєкту, до складу яких увійшла Бериславська громада.

Наша громада стала однією з 4-х пілотних громад, де було розпочато грантову підтримку, встановлення партнерських відносин між Україною та муніципалітетами Нідерландів.

На конференції було презентовано методичні рекомендацій щодо розробки Плану відновлення та розвитку територіальної громади, обговорено історії успіху та засвоєні уроки, також було представлено Другу фазу проєкту VNG International Ukraine.

Завдяки тривалій співпраці з Посольство Королівства Нідерландів У Києві, Асоціацією муніципалітетів Нідерландів “VNG International”, Посольством України в Нідерландах, Міністерством закордонних справ України та Асоціація міст України, Бериславська громада примножила свій досвід у написанні проєктних карток та розробила ґрунтовний план відновлення, було оновлено парк комунальної техніки та налагоджено багато зв’язків для подальшого відновлення та розвитку.