Офіційний сайт Бериславської міської ради

26

Серпень

2023

План відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади до 2027 року

25 серпня 2023 року відбувся онлайн-захід, присвячений презентації Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади, в межах Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», який реалізується Агентством міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Нідерландів (VNG International) у партнерстві з Асоціацією міст України.

Громадськості представлений затверджений План відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади до 2027 року. Відбулося ознайомлення з ключовими розділами плану: стратегічними пріоритетами та “деревом цілей” відновлення та розвитку громади; заходами та завданнями Плану; каталогом проєктних ідей з відновлення та розвитку.

Обговорені питання розробки та коригування Плану, створення та діяльності Комітету з моніторингу та контролю реалізації Плану, участі громадськості у цих процесах.

Охарактеризовано ключові завдання та організаційні аспекти діяльності Комітету з моніторингу та контролю реалізації Плану, визначено приблизний графік його створення та початку діяльності.

До участі у діяльності Комітету з моніторингу та контролю реалізації Плану запрошуються представники громадськості, активісти, представники громадських організацій та усі небайдужі до питань відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади!

Повний запис заходу можна переглянути за посиланням:

https://is.gd/8ooYFR