Офіційний сайт Бериславської міської ради

18

Грудень

2023

Платформа громадської участі у відновленні Бериславської громади

Відбулася робоча зустріч Платформи громадської участі у відновленні Бериславської громади серед мешканців Бериславської територіальної громади та громадської організації Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень з теми: Відновлення Бериславської міської територіальної громади у повоєнний період.

З вступним словом про першочергові цілі та пріоритети – оптимізація роботи міської ради після війни, яка включає в себе ряд стратегічних, адміністративних та соціальних заходів для відновлення міської інфраструктури, соціально-економічного розвитку та загального благополуччя населення виступив Начальник міської військової адміністрації – Олександр Алчієв.

Щодо співпраці з муніципалітетами Королівства Нідерландів виступила Тетяна Борисенко – перший заступник міського голови.

Проводилась платформа громадської участі з практичною вправою світове кафе «Створення проєктної картки» до Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади. Усі присутні активно генерували ідеї щодо відновлення громади та написали 3 проектні картки до Плану відновлення.

Захід зорганізовано завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Ефективність процесів відновлення та відбудови в Україні через забезпечення участі громадян», який виконує ГО «Центр Доброчин» у партнерстві з громадським організаціями «Громадська ініціатива Луганщини», «Фонд розвитку міста Миколаєва», «Чугуївська правозахисна група» та «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень».