Офіційний сайт Бериславської міської ради

20

Вересень

2023

Платформа громадської участі у відновленні Бериславської громади

Відбулася перша зустріч Платформи громадської участі у відновленні Бериславської громади за ініціативою Робочої група з питань розробки і реалізації Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади та за участі громадської організації Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень (ПЦПСД).

Учасники зібрання обговорили План відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період 2023 – 2027 років, ситуацію навколо відновлення Каховського водосховища на фоні екологічних проблем в результаті російської військової агресії, виклики в підготовці до зими, про проблеми з газом, опаленням, освітленням та тарифами, а також заходи для повернення людей, що виїхали з Бериславскої громади (ВПО).

Прес-реліз Платформа громадської участі у відновленні Бериславської громади

Наразі, Громадська рада ВПО при Бериславській міській раді публічно розробляє План та Програму повернення ВПО і звертається до всіх мешканців з проханням надавати свої пропозиції, оскільки лише комплексне відновлення Бериславської громади є орієнтованим на громадян та відкритим для обговорення. Тільки таким чином бериславці зможуть отримати міжнародну підтримку.

На завершення учасники Платформи висловили побажання долучатися до аналогічних заходів у подальшому, оскільки саме ефективний діалог між громадою і владою може сприяти вирішенню спільних проблем.

Захід організується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Ефективність процесів відновлення та відбудови в Україні через забезпечення участі громадян», який виконує ГО «Центр Доброчин» у партнерстві з громадським  організаціями «Громадська ініціатива Луганщини», «Фонд розвитку міста Миколаєва», «Чугуївська правозахисна група» та «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень» (Херсон).