Офіційний сайт Бериславської міської ради

16

Листопад

2020

Платники Бериславщини поповнюють місцевий бюджет

У січні-жовтні2020 року до місцевого бюджету платники податків Бериславщини сплатили 124 971 тис. гривень податків і зборів.

Найбільшу частку доходів місцевого бюджету або 61 відсоток складає податок на доходи фізичних осіб. З початку року його надходження склали 76302тис. гривень. На другому місці – єдиний податок, який склав 24 526 тис. гривень.

Суттєвим джерелом наповнення місцевої скарбниці Бериславського району залишається плата за землю. Наразі платники сплатили 20 238 тис. гривеньплати за землю. Приріст до січня-жовтня 2019 року становить 386 тис. гривень.

Спеціалісти Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі активно працюють над тим, аби своєчасне наповнення бюджету підкріплювалося сучасним сервісним обслуговуванням платників.

Податківці нагадують, що у меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету платник має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. У тому ж меню фізичні особи можуть сплатити податки, збори, платежі за допомогою платіжної карти.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДПС.