Офіційний сайт Бериславської міської ради

27

Вересень

2021

Подарунок до дня усиновлення

Напередодні Дня Усиновлення за ініціативи служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради та фінансової підтримки депутата Херсонської обласної ради Віктора Деркача вихованці дитячих будинків сімейного типу та прийомних родин мали змогу відвідати біосферний заповідник Асканія–Нова.

Діти із захопленням слухали екскурсоводів, наперебій ставили питання та штовхаючись, намагалися якнайшвидше перебігати від загону до клітки, від клітки до басейну. Вони із захопленням дивувалися величі дерев та яскравості осінніх квітів у ботанічному саду, різноманіттю тварин та птахів у зоопарку. А додому дітлахи повезли гарні спогади, розуміння краси та крихкості навколишньої Природи та сувеніри своїм друзям.

«Нас зустрів величний осінній парк, в якому барвистими плямами красувалися ягоди і квіти. Екскурсовод провела нас стежками до гарного озера, де ми годували хлібом рибу та качок. А у другій половині екскурсії ми познайомилися з різноманітними мешканцями зоопарку. Мені найбільше сподобалися павичі!» – розповіла вихованка дитячого будинку сімейного типу Ніна Бойко.

Можна з впевненістю сказати, що такі подорожі сприяють вихованню в дітях людяності, відповідальності, щирості. Дякуємо Віктору Деркачу за надану чудову можливість у духовному розвитку наших дітей!

Любіть дітей ПРОСТО так! Любіть дітей ЗАВЖДИ! Любіть дітей за те, що вони ДІТИ!!!