Офіційний сайт Бериславської міської ради

3

Жовтень

2017

Подорож до заповідника «Асканія-Нова»

Нарешті збулася заповітна мрія маленьких бериславців!

30 вересня, 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу Бериславського району відвідали біосферний заповідник «Асканія-Нова» ім. Ф.Е.Фальц-Фейна.

Поїздку з нагоди Дня усиновлення в Україні організував Бериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за фінансової підтримки ТОВ «Нібулон».

Лише радісні щасливі емоції та веселий дитячий сміх панували під час довго очікуваної цікавої подорожі до найбільшого ботанічного парку під відкритим небом та зоопарку, який налічує близько 800 різновидів диких тварини.

Дехто з дітей вперше у своєму житті побачив бізона чи ламу, хтось був у захваті від екзотичних павлінів, а хтось із превеликим задоволенням згодував усі свої продуктові запаси величавим лебедям та грайливим «золотим рибкам».

Не було в цей день місця ні втомі, ні нудьзі… Лише яскравий блиск в очах та щасливий нескінчений гомін стали супутниками маленьких пілігримів, що поверталися додому із новими враженнями!

Коли поруч є небайдужі люди, коли у когось болить серце за чуже нещастя, то житиме й надія, що все можна змінити, що дитинство можна врятувати. Давайте і надалі допомагати дітям, які без нас не впораються із своєю бідою. Біля нас поруч живуть діти, яким потрібні родини, яким потрібні батьки!

Велика подяка за чудову подоріж ТОВ «Нібулон» та особисто директору Козацької філії Богдану Музиці, а також Олені та Валерію Щербакам.

Т.Дудченко, директор Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді