Офіційний сайт Бериславської міської ради

15

Червень

2023

Подорожі Україною під час війни: правила безпеки

Державне агентство розвитку туризму перед початком літнього сезону оновлює правила безпеки під час мандрівок країною.

Публікуємо інформацію про дозволи і обмеження, які діють під час воєнного стану в 15 регіонах країни, надану нам військово-цивільними та обласними адміністраціями.

Нагадуємо, що збираючись у мандрівку, варто дізнатися про наявність укриттів по маршруту вашої подорожі. А також впевнитися, що туроператори та екскурсоводи послугами, яких ви користуєтесь сформували свої маршрути з урахуванням розташування бомбосховищ.

Наголошуємо, якщо ви хочете відвідати певні туристичні локації, перед візитом необхідно уточнити графік їхньої роботи.

Також просимо при плануванні туристичних мандрівок враховувати те, що з метою підтримання правопорядку на території деяких областей діє комендантська година. Як правило, вона триває з 00.00 поточної доби до 05.00 наступної доби.

Що заборонено?

Сплави, походи, прогулянки та екскурсії по маршрутах біля критичної інфраструктури, військових та стратегічних об’єктів – заборонені по всій Україні.

Недоступними також є туристичні точки, наближені до кордонів з білоруссю та росією.

Обмеження діють щодо відвідування деяких гірських маршрутів, водойм, лісів у різних областях.

Відпочинок на сході та півдні України, особливо у прифронтових зонах, є небезпечним через активні бойові дії. Загалом варто утриматись від подорожей на територіях, які були під окупацією.

Місця масового відпочинку, що розташовані біля об’єктів критичної інфраструктури, об’єктів сил оборони або інших місць з високим рівнем мінної небезпеки, відвідувати ЗАБОРОНЕНО!