Офіційний сайт Бериславської міської ради

16

Липень

2019

Подяка міського голови

Шановні Бериславці! Ми з вами масштабно відсвяткували урочисте відкриття оновленого парку. Бериславська міська рада висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до проведення цього заходу, тим хто доклав максимум зусиль для організації та забезпечення змістовного, різнопланового та цікавого дозвілля. В першу чергу, звісно це його організатор, Благодійний Фонд Ігоря Коліхаєва.

Я хотів, аби на сцені поруч зі мною були наші друзі з громадської організації «Відродження Берислава» та громадської організації «Діти війни», аби привітати бериславців з такою подією могли достойні та знакові люди. Мені особливо приємно, що наші сусіди з Нової Каховки в цей день також раділи разом з нами, а депутати обласної ради передавали слова своєї підтримки.

Нам все вдалось. Наші міські комунальні служби «Бериславська ЖЕК-1» та «Бериславський водоканал» спрацювали на рівні. Також дякую особовому складу райвідділу національної поліції, які слідкували за порядком під час проведення святкових заходів. Маю відзначити, що культура поведінки бериславців істотно виросла, це стосується і малих дітей і дорослих. За словами комунальників, по завершенню святкування, територія парку залишилась досить чистою, зважаючи на таку масовість відвідувачів. Це особливо приємно, і я маю сподівання, що завдяки свідомим бериславціям, наш парк залишатиметься таким чистим та привітним і надалі.

P.S. Незабувайте, качелі на дитячому майданчику призначені саме для дітей, а не для дорослих.

Утримайтесь від спокуси зайти на газон, трава там ще не вкорінилась, зараз її дуже легко пошкодити. Для того аби вона проросла має пройти декілька місяців.

Вхід на спортивний майданчик безкоштовний, але для цього ви маєте бути у відповідному взутті, чистому, з м’якою нешипованою підошвою. (Ключі знаходяться у охоронника парку)

Олександр Шаповалов, міський голова