Офіційний сайт Бериславської міської ради

25

Вересень

2018

Подяка за підтримку в організації і проведенні Дня міста

Вдячні за підтримку в організації і проведенні Дня міста!

Шановні Бериславці! 22 вересня ми з вами відзначали 234 річницю з Дня заснування міста. Бериславська міська рада, як організатор свята, висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до проведення заходів, присвячених цій події, і доклав максимум зусиль для змістовного, різнопланового та цікавого дозвілля.

Особлива вдячність за підтримку та надану можливість гідно провести свято Ігорю Вікторовичу Колихаєву голові Благодійної організації  «Благодійний фонд Ігоря Колихаєва», за гарно оформлену сцену, до якої було прикуто максимум уваги, вона стала головною прикрасою свята, за чудових артистів, які дарували гарний настрій протягом всього дня, як для дітей так і дорослих.

Вдячний керівнику фермерського господарства «Лідер-Агрі» Овсепяну Гамлету Ашотовичу за святковий феєрверк, який подарував незабутні емоції та залишиться  в пам’яті присутніх надовго.

Висловлюю подяку  Шаповалову Сергію Сергійовичу голові ГО «Відродження Берислава»  та учасникам (Шаповалова Є., Мус Д., Котляр А., Касьянов Р., Смірнов П., Башинський М.) за організацію та проведення акції з благоустрою на території центрального парку міста. Дякую за небайдужість до нашого міста та спільного свята та за допомогу в придбанні лавочок для парку: Юлдашеву Є., Анастюку П., Легусь Є., Починку О., Суховій Ю., ТОВ «Рентехно», Шаповалову С.,  ГО «Відродження Берислава».

 

За організацію та проведення святкових заходів подяка: відділу культури РДА (керівник Полегенко Л. В.), відділу освіти молоді та спорту РДА (начальник Стаднік Н.В.) районному Будинку культури ім.Т.Г.Шевченка (в.о. директора Яковлєвій Я.В.),  колективу Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Таран О. В.), дитячій музичній школі (директор Лісовий Е.Є.), окремо треба відзначити організацію та проведення конкурсу «Малюнок на асфальті» Дудченко Т.А. (директор бериславського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), ПАТ «Бериславський машинобудівний завод» (керівник Бабаков С.О.) за надану сцену, за організацію виставок майстрів декоративно–прикладного мистецтва Балацьку В.О., Плохотенко Г., Соломаху В.Д.

Дякуємо жителям та гостям міста, що завітали до нас на свято, чим засвідчили свою любов та повагу до рідного краю. Спільними зусиллями ми можемо зробити дуже багато для нашого рідного міста та його громади.

 

 

   З повагою та вдячністю міський голова

Олександр Шаповалов