Офіційний сайт Бериславської міської ради

25

Жовтень

2017

Поки дехто все ще вирішує питання підготовки до пустку тепла, дитячі садочки Берислава вже обігрівають

Міська рада визначила, що питання підготовки дошкільних дитячих навчальних закладів до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років має бути вирішено вчасно, як результат до 1 жовтня всі котельні були готові до можливого пуску. За кошти міського бюджету, оператори газових котелень дитячих садочків міста, пройшли навчання, склали відповідні заліки і отримали допуск до газових пристроїв. 2 жовтня, всі теплові точки провели перший тестовий пуск та відпрацювали без збоїв.

 

З метою недопущення вихолодження приміщення дитячих садочків, 9 жовтня, міський голова видав розпорядження, яким дозволив завідувачам ДНЗ залучити операторів котелень до роботи (по одній штатній одиниці на дитсадок).

– За підтримки наших депутатів, при розподілі бюджету ми заклали відповідний резерв на оплату природного газу, тепер, починаючи з 10 жовтня, приміщення дитячих садочків обігріваються в нічний час. – підкреслив Олександр Шаповалов. – До приходу діток, у виховних кімнатах маємо комфортну температуру. Тим самим ми дотримуємось санітарних норм і убезпечуємо наших з вами дітей від можливих сезонних хвороб. – зауважив міський голова.

Таким чином Берислав став одним з перших в області хто зробив переоплату Херсонгазу та отримав розподіл і ліміт природного газу, та вчасно розпочав опалювальний сезон.

P.S. Згідно з календарним планом 15 жовтня в Україні розпочинається опалювальний сезон. Соціальні об’єкти – школи, дитсадки, лікарні – мають бути підключені до тепла у разі пониження температури у приміщеннях до 16 градусів, житловий фонд, якщо впродовж  трьох діб зберігається температура повітря нижче 8 градусів.