Офіційний сайт Бериславської міської ради

16

Березень

2018

Працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення привітали з професійним святом

Сьогодні, з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення міський голова Олександр Шаповалов та перший заступник міського голови Сергій Шматов привітали колективи КП «Бериславська ЖЕК-1» та КВУ «Бериславський водоканал».

Ці служби відіграють важливу роль у забезпеченні якісного життя Бериславців, їх щоденна робота направлена на те аби нам з вами було комфортно жити в нашому місті. Вони забезпечують цілодобову подачу питної води, надають послуги з утримання житлових будинків та вулиць міста у належному порядку, займаються благоустроєм.

В знак вдячності за сумлінну працю міський голова вручив два «Подарункові сертифікати», на кулери для охолодження питної води, які будуть встановлені в приміщенні КП «Бериславська ЖЕК-1» та КВУ «Бериславський водоканал». Цей пристрій призначений для охолодження та підігріву бутильованої води. Робітники цих підприємств важко працюють, часто у спеку під палючим сонцем, і ковток свіжої прохолодної води, для них буде дуже доречним.