Офіційний сайт Бериславської міської ради

29

Березень

2021

Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19

Медичними працівниками комунального некомерційного підприємства «Бериславський  центр первинної медико-санітарної допомоги» проводиться робота з мешканцями Бериславського району щодо запобіганню розповсюдження інфекції, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.

Особлива увага приділяється хворим з важким перебігом гострої респіраторної вірусної інфекції, дітям до 1 року та вагітним. Дана категорія пацієнтів підлягає обов’язковій госпіталізації для обстеження, спостереження, лікування. Розроблений алгоритм взаємозв’язку з КНП «Бериславська ЦРЛ».

Станом на 29.03.2021 року в Бериславському районі на самоізоляції знаходиться  87 осіб   (місто – 25, село – 62). Хворих всього – 31 (місто – 10, село – 21), із них дітей – 2 (місто – 1, село – 1).

Проведено 1535 швидких тестів на виявлення коронавірусної інфекції, із них 94 позитивних. З 01 січня 2021 року здійснено  забір біоматеріалу методом  ПЛР 1056 зразків, ІФА – 137

Два рази на  добу  медичними працівниками в телефонному режимі здійснюється моніторинг стану здоров’я  даних осіб. Лікування корегується за протоколами МОЗ України.

Про графік проведення в області вакцинації від корона вірусу

COVID-19

Станом на 29 березня 2021 року розпочата компанія вакцинації медичних працівників закладів охорони здоров’я , які надають допомогу хворим на

COVID-19.

Вакцинація проводиться медичними працівниками мобільних бригад. Медичні працівники  мобільної бригади комунального некомерційного підприємства «Бериславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бериславської міської ради пройшли навчання м. Херсон 09-10 березня 2021 року.

Про створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до закладів охорони здоров’я області.

Відповідно до вимог до надавача послуг з медичного обслуговування населення , з яким головними розпорядниками бюджетних коштів укладаються договори про медичне обслуговування населення , затверджених постановою КМУ від 28.03.2018 року № 391 , однією з яких ,є, зокрема , наявність умов для медичного обслуговування та   вільного доступу до будівель і приміщень надавача медичних послуг особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам  населення згідно з  чинним  законодавством  .

Враховуючи вище визначене  та згідно зі статтею 26 Закону України “ Про основи соціальної захищеності інвалідів України щодо створення умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю ,  відповідно до технічного звіту виданого експертом з питань технічного обстеження будівель  і споруд.

Станом на 29.03.2021 року технічні звіти  щодо визначення  відповідності   про доступність  особам з інвалідністю та іншим  маломобільним групам  населення наявні на всі структурні підрозділи КНП  Бериславський  центр ПМСД  ( 12 амбулаторій та 13 фельдшерських пунктів )

Голові міської територіальної громади та головам об’єднаних територіальних громад території обслуговування були надані листи щодо усунення недоліків відповідно до технічних звітів .

Висновки про відповідність інклюзії структурних підрозділів  отримані 23 лютого 2021 року на всі структурні підрозділи КНП  Бериславський  центр ПМСД

Але на даний час залишається питання щодо  реконструкції пандусів відповідно до норм ДБН у 18 закладах  та побудова туалетів загального користування з універсальною кабіною відповідно до норм ДБН у  22 закладах .