Офіційний сайт Бериславської міської ради

20

Січень

2022

Професійні виклики часу

На виконання плану заходів, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 жовтня 2021 року №1215-р «Про затвердження плану заходів на 2021-2023 роки з  реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я в Україні  на період до 2030 року» 19.01.2022 о 8.00 в КЗБМР «Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відбувся семінар  на тему: «Поведінкові особливості та надання соціальних послуг особам, які страждають на психічні розлади» за участю лікаря – психіатра Останькович А.І. .

Семінар розпочала Бібік Л.М. – директор територіального центру. У семінарі взяли участь 17 осіб, серед яких  завідувачі відділень, фахівці соціальної сфери територіального центру та спеціалісти Служби у справах дітей.

 Лікар – психіатр Останькович А.І. розкрила питання «Види та особливості психічних розладів та їх діагностика», на отримання відповідних знань фахівцями соціальної сфери, що надають допомогу особам з психічними порушеннями та представила учасникам методи допомоги людям з такими особливостями.

Загалом семінар мав на меті допомогти працівникам соціальних служб подолати професійні виклики часу, сприяти підвищенню їх фахового рівня та дати практичні кейси для роботи з людьми, що страждають на психічні розлади.

Учасники заходу висловили щиру вдячність за можливість взяти участь у семінарі.