Офіційний сайт Бериславської міської ради

1

Листопад

2017

Профілактика соціального сирітства!

 01 листопада 2017 року, у рамках роботи спеціалізованого формування «Консультативний пункт щодо запобігання ранньому соціальному сирітству», у пологовому відділенні комунальної установи «Бериславська центральна районна лікарня» спеціалістом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено бесіду-діалог на тему: «Соціальна проблема сирітства» для породіль, які щойно стали молодими матусями.

Мета заходу –  попередження раннього соціального сирітства, формування відповідального та усвідомленого батьківства та попередження відмов матерів від новонароджених дітей. Загалом по Україні є доволі тривожною ситуація із зростанням кількості матерів, які відмовляються від своїх новонароджених дітей. Соціальне сирітство – одне з найсумніших явищ життя сучасного суспільства, оскільки дитина стає сиротою при живих батьках.

Спеціаліст Центру у доступній діалоговій формі вчила жінок почуватися комфортно у своєму теперішньому «стані», не боятися майбутніх труднощів, правильно піклуватися про малюка ще під час його внутрішньоутробного розвитку.

Вагітні жінки отримали інформаційні буклети «Я і мій малюк», «Школа батьківського удосконалення», в яких міститься цікава та корисна інформація щодо особливостей виховання дитини.

Шановні майбутні батьки, якщо ви в очікуванні дитини, огорніть її любов’ю ще до появи на світ та гідно виконуйте свій обов’язок після народження дитини. Віддавайте дитині тепло і ласку, радійте і частіше посміхайтеся, адже дитина – це свято у вашому житті!

Т.А.Дудченко, директор Бериславського РЦ СССДМ