Офіційний сайт Бериславської міської ради

21

Лютий

2019

Проведено громадські слухання

В понеділок, 18 лютого, були проведені громадські слухання стосовно будівництва об’єкту пов’язаного з обслуговуванням жителів територіальної громади районну – комплексу по сортуванню побутових відходів. Об’єкт будівництва знаходиться за межами населеного пункту на території Бериславської міської ради в північно-східній частині.

На громадських слуханнях, перший заступник міського голови та спеціалісти міської ради, разом з представниками Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА, зокрема була присутня начальник відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами Наталія Шевченко та ТОВ «Дніпромісто ПП» в собі керівника Володимира Добіна, обговорили ряд важливих питань стосовно об’єкту будівництва комплексу, прогнозованих екологічних та економічних наслідків та дали деякі роз’яснення представникам громади міста.

Жителі Берислава, що прийшли на громадські слухання переважно цікавило питання ліквідації існуючого сміттєзвалища, об’ємом побутових відходів яке здатне сортувати лінія комплексу та інше.

За результатами проведених громадських слухань міська рада отримала повне розуміння зі сторони громади, стосовно вирішення сміттєвого колапсу міста.