Офіційний сайт Бериславської міської ради

21

Лютий

2022

Проведено перевірку стану виховної роботи та роботи із соціально-правового захисту дітей у Раківському та Шляхівському закладах повної загальної середньої освіти

Відповідно до повноважень, визначених ст. 4 Закону Укаїни «Про ограни і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» та ст. 15 Закону України «Про загальну середню освіту» 18 лютого 2022 року спеціалістами служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради (далі – Служба) здійснено перевірку стану виховної роботи та роботи із соціально-правового захисту дітей у Раківському та Шляхівському закладах повної загальної середньої освіти.

В результаті перевірки встановлено, що робота з вищевказаних напрямків  у навчальних закладах ведеться на нележному рівні. В школах наявні планування роботи за напрямками: профілактична робота, індивідуальна робота, заходи шкільної Ради профілактики щодо превентивного виховання, запобігання насильству та формування ненасильницьких моделей поведінки серед учнів, робота з батьками, соціально-психологічна робота. Ведуться банки даних дітей пільгових категорій, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, з кризових родин, дітей, схильних до скоєння правопорушень.

В роботі закладів використовуються різні форми виховної діяльності, які забезпечують умови для індивідуального розвитку учнів, ураховуючи їх особисті досягнення, сприяють розвитку сфер спілкування, активізації учнівського самоврядування, стимулюють творчу активність, а саме: свята, ранки, конкурси, онлайн екскурсії, диспути, презентації, акції, тощо.

Під час перевірки стану виховної роботи та роботи із соціально-правового захисту дітей фактів порушення прав дітей не виявлено.

За результатами проведеного заходу Службою буде надано відповідні пропозиції як самим навчальним закладам, так і управлінню освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради.