Офіційний сайт Бериславської міської ради

22

Квітень

2019

Провести теплий суботній день активно і з користю, вирішили бериславці і вийшли на акцію “День довкілля”

Бериславці провели вихідний на пляжу

На п’яти окремих ділянках, активісти міста провели першу в цьому році акцію “День довкілля”. Загалом майже більше 70 активістів об’єднались навколо спільної мети, навести порядок у громадських місцях міста. Міська рада спільно з ГО «Відродження Берислава» та Благодійним фондом Ігоря Колихаєва організували наймасштабнішу акцію до дня довкілля.

Колектив міської ради два дні працював біля “Дзвону”. Тут було не лише вичищено територію, а й відремонтовано кріплення ланцюгів, відновлено пошкоджені частину бетонного периметру, пофарбовано елементи конструкції, крім того встановлено пристрої які обмежують під’їзд до Дзвону на авто. В цей день робота кипіла на території колишнього міського пляжу, на пристані («Басанка»), було прибрано берег біля «Нової пошти» (бар «Річ»), і дві ділянки біля стадіону «Машинобудівник».

 

 

Міська рада щиро радіє такій активності бериславців та вдячна кожному хто долучився до великого прибирання. Окремо слід подякувати ГО «Відродження Берислава», представникам Благодійного Фонду Ігоря Колихаєва та звісно працівникам КП “Бериславска ЖЕК-1”. Всі спрацювали на відмінно.

По завершенню прибирання, представники Благодійного фонду Ігоря Колихаєва забезпечили усіх учасників акції дуже смачним кулешем і шурпой. Головним «на кухні» був депутат міської ради, колишній її працівник, Микола Вольвач, саме він забезпечив неповторний смак страв. Крім того Фонд підготував невелику лотерею в якій були розіграно 10 призів.

Цього дня, Бериславці власною працею виявили прагнення до порядку та чистоти, і свою любов до міста. Впевнені така тенденція буде зберігатись та примножуватись з кожним днем. Так ми створюємо власне майбутнє.